Loading…

Warszawski Serwis Plandek

Naprawa Plandek Samochodowych Warszawa, Naprawiamy plandeki samochodowe na busach, przyczepach, naczepach firankach, burto firankach, burtowych. Klejenie, zgrzewanie rozcięć i uszkodzeń
Kontakt

Plandeki okryciowe naprawa plandeki samochodowe ABlandex Usługi MobilneFirma ABlandex ma swoją siedzibę w województwie mazowieckim. Właścicielem jest Adam Kalwara. Świadczymy usługi z zakresu naprawy plandek okryciowych.

Zajmujemy się naprawą plandek samochodowych oraz plandek na przyczepach. Ponadto, naprawiamy plandeki dostawcze i ciężarowe. Jesteśmy do dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta. Wystarczy telefon, a zajmiemy się Twoim problemem. Na życzenie klienta wykonujemy naprawy z dojazdem.

Stawiamy na jakość świadczonych przez nas usług. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i wykonujemy je z należytą starannością.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa ABlandex. Żeby uzyskać więcej informacji, należy kierować się na naszą witrynę internetową: https://www.pkt.pl/firma/plandex-uslugi-mobilne-adam-kalwara-7436643

sourceNaprawy plandek samochodowych na busach, przyczepach, naczepach firankach, burto firankach, burtowych. Klejenie, zgrzewanie rozcięć i uszkodzeń POTRZEBUJESZ SZYBKIEJ I SPRAWNEJ NAPRAWY USZKODZONEJ PLANDEKI?
Sprawdź naszą firmę! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Swoje usługi świadczymy z dojazdem do klienta.
W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W OFERCIE
naprawy wszelkiego rodzaju plandek,
nowe plandeki na wywrotki i naczepy,
pełen zakres akcesorii związanych z plandekami w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej,
sprzedaż plandek w pełnym zakresie kolorów (niektóre kolory i gramatury dostępne na zamówienie),
pełna paleta barw plandek w gramaturze 500 do 900gr,
produkcja napisów na plandekach, również na pełną długość naczepy (logo, grafiki, zdjęcia),
produkcja banerów (również wielkoformatowych),
plandeki na namioty,
plandeki na zadaszenia,
płachty do przykrycia,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!